Siedlce

Aparaty Słuchowe Siedlce

Aparaty słuchowe Siedlce – skorzystaj z bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia w zakresie protetyki słuchu. Zapraszam do kontaktu osoby zamieszkujące Siedlce i okolicę. Oferujemy kompleksowe badanie słuchu i aparaty słuchowe w najlepszej cenie.

EchoSłuch — profesjonalny gabinet z Białej Podlaskiej, zaprasza klientów z Siedlec i okolicznych miejscowości na bezpłatne badania słuchu. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowymi badaniami słuchu, oferując dopasowane odpowiednio rozwiązania.

W naszej ofercie znajdują się aparaty słuchowe najwyższej jakości. Pacjent ma możliwość wyboru różnych modeli oraz kolorów. Proponowane przez nas urządzenia, to nowoczesne modele, wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Wybierz aparat słuchowy, który będzie niewidoczny dla otoczenia, a Tobie zapewni maksimum wygody.

aparaty słuchowe siedlce

Oferujemy również niezbędne akcesoria, takie jak środki do czyszczenia i pielęgnacji aparatów słuchowych oraz wkładek usznych firmy Cedis i Oho.

Badania wykonuje profesjonalny protetyk słuchu, pani Barbara Świderska. Ukończyła studia wyższe na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku Zdrowie Publiczne. Od 2003 roku jest dyplomowanym protetykiem słuchu. Na czym polega praca protetyka słuchu? Na prawidłowej diagnostyce audiologicznej oraz doborze odpowiednich aparatów słuchowych. Praca to nasza pasja, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby z Siedlec i okolic, na skorzystanie z szerokiej oferty gabinetu, oferujemy:

zakup niezbędnych akcesoriów do aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe Siedlce

 EchoSłuch Barbara Świderska

 ul. Plac Wolności 20-22 (I piętro)
 21-500 Biała Podlaska

725 46 46 25

barbara.swiderska@echosluch.pl