Międzyrzec Podlaski

Aparaty Słuchowe Międzyrzec Podlaski

Skorzystaj z bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia w zakresie protetyki słuchu. Zapraszam do kontaktu osoby zamieszkujące Międzyrzec Podlaski i okolicę. Oferujemy kompleksowe badanie słuchu i aparaty słuchowe w najlepszej cenie.

Jeżeli czujesz szmery w swoich uszach lub odczuwasz, że musisz zwiększać głośność podczas oglądania telewizji bądź słuchania radia, by dobrze słyszeć dźwięki — zgłoś się na bezpłatne badania słuchu do gabinetu EchoSłuch w Białej Podlaskiej. Zapraszamy pacjentów z Międzyrzecza Podlaskiego i okolic. Gwarantujemy kompleksowe badania oraz dobór odpowiednich urządzeń.

Badania słuchu wykonuje profesjonalny protetyk słuchu, Pani Barbara Świderska, która jest jednocześnie właścicielem placówki. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uszu swoich pacjentów. Skończyła studia wyższe na kierunku Zdrowie Publiczne. W 2003 roku uzyskała tytuł dyplomowanego protetyka słuchu. Praca to wielka pasja Pani Barbary, która z oddaniem podchodzi do każdego przypadku.

Zadaniem protetyka słuchu jest zdiagnozowanie problemu audiologicznego i dobranie odpowiedniego aparatu słuchowego. W EchoSłuch oferujemy badania osób dorosłych oraz dzieci, u których coraz częściej rozpoznajemy problemy ze słuchem.
W naszej ofercie znajdują się aparaty słuchowe światowych marek. Są to urządzenia najwyższej jakości, gwarantujące intymność i znakomite parametry. Pacjent ma możliwość wyboru modelu oraz koloru w odpowiedniej cenie. Poza tym w gabinecie można również zakupić niezbędne akcesoria, takie jak środki do czyszczenia i pielęgnacji aparatów słuchowych i wkładek usznych, firm Cedis i Oho. Dodatkowo każdy ma możliwość bezpłatnego przetestowania aparatów przez okres 7 dni, w domowych warunkach.

EchoSłuch zaprasza pacjentów z Międzyrzecza Podlaskiego i okolic.

Aparaty słuchowe Międzyrzec Podlaski

 EchoSłuch Barbara Świderska

 ul. Plac Wolności 20-22 (I piętro)
 21-500 Biała Podlaska

725 46 46 25

barbara.swiderska@echosluch.pl