Zadzwoń lub napisz, aby dokonać rezerwacji terminu wizyty.

tel. 725 46 46 25
barbara.swiderska@echosluch.pl

Dane kontaktowe:


EchoSłuch Barbara Świderska


ul. Plac Wolności 20-22 (I piętro)
21-500 Biała Podlaska


725 46 46 25

barbara.swiderska@echosluch.pl


Zadzwoń lub napisz i zapytaj
o możliwość wykonania bezpłatnego badania słuchu w naszej placówce.

Aparaty słuchowe

Formularz kontaktowy:  Gdzie jesteśmy?

  Aparaty słuchowe Biała Podlaska


  Gabinet EchoSłuch, znajdujący się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Plac Wolności 20-22, zaprasza na bezpłatne badania słuchu, wykonywane przez profesjonalnego protetyka słuchu, Panią Barbarę Świderską. Od 2016 roku pomagamy pacjentom, którzy zmagają się z niedosłuchem, wykonujemy kompleksowe badania słuchu osób dorosłych oraz dzieci.


  EchoSłuch Biała Podlaska oferuje aparaty słuchowe światowych producentów. Pacjent może wybierać spośród wielu modeli, wzorów i kolorów. Nowoczesne aparaty słuchowe, to urządzenia niewidoczne dla osób trzecich. Charakteryzują się małym rozmiarem, komfortem użytkowania oraz wieloma funkcjami dodatkowymi, które wpływają na codzienne użytkowanie. Jeżeli nie jesteś do końca pewny swojego wyboru, oferujemy bezpłatne testowanie aparatu przez 7 dni w warunkach domowych. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się akcesoria, takie jak środki do pielęgnacji i czyszczenia aparatów słuchowych, firmy Cedis i Oho.


  Badania słuchu wykonuje Pani Barbara Świderska. Ukończyła studia wyższe na kierunku Zdrowie Publiczne, a w 2003 roku uzyskała tytuł dyplomowanego protetyka słuchu. Praca to jej wielka pasja, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z należytą starannością diagnozuje problem.

  Echosłuch - Aparaty Słuchowe Biała Podlaska, to wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa. W naszej ofercie znajdują się: