Radzyń Podlaski

Aparaty Słuchowe Radzyń Podlaski

Skorzystaj z bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia w zakresie protetyki słuchu. Zapraszam do kontaktu osoby zamieszkujące Radzyń Podlaski i okolicę. Oferujemy kompleksowe badanie słuchu i aparaty słuchowe w najlepszej cenie.

Aparaty słuchowe Radzyń Podlaski. Gabinet EchoSłuch zaprasza pacjentów z Radzynia Podlaskiego na bezpłatne badania słuchu, wykonywane przez profesjonalnego protetyka słuchu. Diagnozujemy problem i dobieramy najlepsze rozwiązanie, podchodząc indywidualnie do każdego pacjenta.

Problem niedosłuchu dotyczy wielu ludzi na całym świecie. Coraz częściej jest również diagnozowany u dzieci. Na szczęście postęp technologiczny spowodował, że nowoczesne aparaty słuchowe, to urządzenia niewidoczne gołym okiem dla otoczenia. Możemy wybierać spośród wielu modeli, wzorów i kolorów, dobierając aparat skrojony na miarę swoich potrzeb. Aparaty słuchowe dostępne w naszym gabinecie to urządzenia najwyższej jakości, światowych marek. Można nawet sterować nimi ze swojego smartphona. Oferujemy również akcesoria, takie jak środki do pielęgnacji i czyszczenia aparatów i wkładek usznych, firm Cedis oraz Oho.

Właściciel gabinetu to Pani Barbara Świderska, dyplomowany protetyk słuchu. Zajmuje się diagnozowaniem problemów audiologicznych oraz doborem odpowiednich rozwiązań i urządzeń. Ukończyła studia na kierunku Zdrowie Publiczne, a w 2003 roku uzyskała tytuł dyplomowanego protetyka słuchu. Praca to jej wielka pasja, dlatego każdy pacjent może liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście.

Gabinet EchoSłuch zaprasza pacjentów z Radzynia Podlaskiego. Umów się na wizytę już dziś — wystarczy jeden telefon. Od 2016 roku, każdego dnia pomagamy pacjentom, zmagającym się z problemami niedosłuchu. Oferujemy:

Aparaty słuchowe Radzyń Podlaski

 EchoSłuch Barbara Świderska

 ul. Plac Wolności 20-22 (I piętro)
 21-500 Biała Podlaska

725 46 46 25

barbara.swiderska@echosluch.pl